Silane Guard – recenze – tekuté sklo pro péči o auto – názory – kde koupit

Silane Guard – recenze – tekuté sklo pro péči o auto – názory – kde koupit

Silane Guard -  kde koupitV průběhu našeho podnikání, jsme měli možnost zúčastnit se mnoha auto ukazuje, předvést a prodávat naše výrobky. Pořady, na které chodíme, by mohly být Silane Guard příležitostná plavba-in, místní nebo národní setkání. Bez ohledu na typ výstavy – vždy je tu jedna věc, která vyčnívá – pěkně detailní auto!

Vaše jízda může být “řidič”, hala-kvalitní” trailer-queen ” nebo dokonce závodní auto. Bez ohledu na to, co řídíte, není pochyb o tom, že detailní auto, které “pops” popadne vaši pozornost. A kdo by nerad řídil pěkně detailní auto? A pokud jste převodovka jako já, ano, mám skvělou práci!

Některé z těchto pořadů mají být jen “zábavné”, zatímco jiné jsou vysoce konkurenční. Například na Mid America Truck show mají show a lesk. Všechny tyhle “velké plošiny” fungují na náklaďácích. Porotci používají bílé rukavice! Tihle chlapi dokonce voskují vnitřek rámových kolejnic a detailují pneumatiky uvnitř běhounu. Nemohl Silane Guard jsem pochopit takový detail, dokud jsem se loni nezúčastnil akce s naším kanadským distributorem Stephanem Gauthierem, který je dobře známý v Big Rig Show a Shine circuit. Týden před představením začnou popisovat své plošiny.

Silane Guard – česká republika, efekt

Za předpokladu, že nemáš týden věnovat podrobně a pracovní auto na show a soudci nejsou pomocí bílé rukavice, pokusím se s vámi podělit o tipy a techniky pro prepping vaše jízda na stránky na show. Nyní, vaše auto Silane Guard česká republika možná nikdy vidět voda a bylo taženo na akci v uzavřeném přívěsu, nebo to může být křižník a vy jej řídit – proces je zhruba stejný – a může vypadat stejně hezky – je to všechno v detailech!

Předpokládejme, že začínáme poměrně čistým povrchem – nemá smysl dávat vosk a obvazy na špinavé, znečištěné nebo jinak kontaminované povrchy.

Začni s exteriérem. Si podrobně vaše vozidlo, jako je malování pokoje – vždy začít od shora dolů. Důvodem je, že pokud je nějaký lak z vosku nebo obvazů, můžete je chytit Silane Guard efekt při práci dolů po povrchu vozidla.

Pokud máte kabriolet nebo vinylový top, je čas na šaty! Promluvme si o obvazech. Z větší části existují v podstatě dva druhy obvazů pro vinyl, pryž a plasty – všechny jsou buď na bázi vody nebo rozpouštědla. Budete chtít použít dresinky na bázi rozpouštědel pro exteriér vaší jízdy – na bázi rozpouštědla česká republika Silane Guard dresinky nebude umýt a rozpadnout jako voda-založené dresinky bude, a podle mého názoru dát bohatší, hlubší lesk. Stejně, na bázi rozpouštědel oblékání, stejně jako naše Super Blue bude dělat lepší práci, pro úpravu a ochranu proti UV záření.

Silane Guard - online

Vždy navrhuji věnovat aplikátor vašemu obvazu na bázi rozpouštědla. Důvodem je, že to chcete udělat co nejefektivněji a minimalizovat jakoukoliv úpravu postřiku. Začněte Silane Guard efekt stříkáním malého množství obvazu na aplikátor a otřete celý horní okraj zepředu dozadu. Tady se někteří lidé zastaví a dostanou prudce vypadající výsledky. To eliminate this-repeat the process going from side to side, front to back. Tento křížem krážem technika zajišťuje rovnoměrné pokrytí a eliminuje jakoukoli šanci na získání ty obávané pruhy, když to uschne.

Pokud nemáte kabriolet nebo vinylový top, začněte s rychlým detailer / sprejový vosk a čistý mikrovlákna ručník na povrchu střechy.

Silane Guard – složení, komentáře

Než začnete, promluvme si o vašem rychlém detaileru / spreji a ručníku. Získat optimální výsledky, budete chtít použít quick detailer / sprej vosk, který nebude série. Někteří se, vzhledem k vlhkosti a teploty, když jsou aplikovány – pointa je, že chcete zlepšit vzhled vaší jízdy – ne přidat šmouhy nebo pruhy. Podívejte Silane Guard složení se také na rychlý detailer / sprej vosk, který obsahuje malé množství karnaubský – jako další výhodu, budete také rozšíření ochrany veškerých stávajících vosk máte na vaši jízdu. Také doporučujeme použít čistou mikrovláknu ručník věnovaný tomuto účelu.

When using your quick detailer / spray wax-a little goes a long way. Jen jemně Postříkej produkt. Jiné než přidávat další ochranu a “pop”, na povrchu, bude sloužit také jako lubrikant složení Silane Guard pomáhá bezpečně vznáší prach a špínu. Naše přirozená tendence je, že když je tohle dobré, víc je lepší, ne? Stejně jako já s prací práškem – špatně! Nakonec jen plýtváš produktem a děláš nepořádek.

Důvodem, proč doporučujeme mikrofibr je, že pokud je použit správně, nebude poškrábat povrch vaší jízdy. Neléčte ručník z mikrovláken jako smirkový papír – jemně otáčejte ručník přes často – nechte ručník dělat práci. Už nebudeš přidávat žádný lesk nebo lesk mé tření tvrdě, a dokonce i mikrovlákna může poškrábat Silane Guard komentáře vaši barvu, pokud budete masírovat dost tvrdě. Jen otočením ručník přes často a stírání přebytečné to bude snadno sbírat prach, silniční špíny nebo chyba stříkance. Obvykle se soustředím na 2 stopy po 2 stopách v čase-staré klišé platí tady-palec po palci život je hračka! Celý povrch střechy.

Dále se přesuneme ke sklu s vaším rychlým voskem na detailer / sprej. Některé z těchto výrobků nefungují dobře na sklo, ale ty dobré Ano, Jako náš tělový vosk. Trochu postříkejte skleněné povrchy, pak utřete ručníkem z mikrovlákna. Mikrovlákno bude to hračka pro vyčištění Silane Guard komentáře veškeré nečistoty jako chyba drmolit, když jste jel do show, a jsou vysoce savé vysát přebytečný detail sprej. Your quick detailer / spray wax will make your windows “pop”!

Silane Guard – jak používat, forum

Silane Guard -  cena Teď je čas začít s přední částí vašeho jízdy. Začněte u kapoty a pokračujte v práci. Až utřu kapotu, přesunu se dopředu. Opakujte stejný proces, jak používat Silane Guard věnovat zvláštní pozornost zákoutí grilu a jiné výbava vozu, včetně světlometů a gril.

Když zůstanu u přední části tvého vozu, začnu u předních blatníků. Opakujte stejný proces. Netrap se žádným vinylovým, gumovým nebo plastovým ořezem, to si obvykle schovávám na konec. Zajistit, že budete hit chrome s rychlou detail / sprej vosk, Silane Guard jak používat stejně jako všechny lakované povrchy. V tomto okamžiku-udělejte krok zpět, zkontrolujte to a obdivujte svou práci – věci se začínají scházet po několika minutách!

Dále se přesuňte dozadu. Začněte na jiném velkém povrchu-víku kufru. Po dokončení kufru-pokračujte na zadní forum Silane Guard straně vozidla, opět dělat všechny malované a chromované povrchy. Další, přesuňte se do zadní kajuty. Obvykle pak budu dělat oba dveře a povrchy mezi přední a zadní Poslední.

Nyní je čas, kdy si chcete obléct gumový, plastový a vinylový trim na vaší jízdě. I Again, I apply the product with an applicator instead of spraying it on – it saves clean up time. Nebojte se a netrap se, pokud dostanete nějaký dresink na přilehlém malovaném nebo chromovaném povrchu – jen si ho utřete ručníkem z mikrovlákna!

Po navléknutí výstřihu na tělo vaší jízdy, přesuňte se do vrtů kola. Ano, vrtule. Použijte dressing k postřiku pod volanty, aby to vypadalo jako nové. To se snadno zakrýt veškerý prach nebo nečistoty, které by se nahromadily v jízdě nebo parkování na show, a to bude vypadat jako nové! Další Silane Guard forum narážka do pneumatik. Není nic lepšího, než čerstvé-oblečený pneumatiky – pamatujte si – to je všechno o detaily!

Opakuji, navrhuji namazat pneumatiky aplikátorem ze dvou důvodů. Za prvé, budete minimalizovat jakoukoli úklid od spreje. Zadruhé, všichni máme osobní preference o lesku a dokončení – otírání výrobku na Vám umožní získat přesný povrch, který si přejete – těžší, že ho aplikujete, tím lesklejší povrch.

Jako poslední Silane Guard krok použijte svůj rychlý vosk / sprejový vosk a ručník na ráfcích/kolech. Tento poslední krok umožňuje vytřít přebytečný dresinkem z vašeho kola.

Udělejte si další přestávku a ustupte a obdivujte svou práci. Příště se podíváme na interiér.

Silane Guard - práce

Silane Guard – kontraindikace, vedlejší účinky

Začněte čištěním vnitřního skla. V případě potřeby použijte bezplatný čistič skla a ručník věnovaný čištění skla. Nezapomeňte Silane Guard kontraindikace vyčistit jakýkoliv lak na palubní desku a dveřních panelech. Pomocí ručníku z mikrovláken setřete veškerý prach z palubní desky, víka zadní palubní desky a zbytek vašeho vnitřního lemování.

Poté, co otřete interiér, otevřete dveře a věnujte pozornost jambs. Pomocí rychlého kontraindikace Silane Guard detaileru / sprejového vosku rozprašte povrchy a sbírejte špínu, která by mohla být přítomna.

Jako poslední krok, pomocí aerosolu dotknout se oblékání pro těžko přístupných místech, jako naše Pomlčka Ventilovat Magii, aby šaty těch těžko přístupných oblastech, jako jsou potrubí, které s sebou nese zapojení vedlejší účinky Silane Guard pro elektrické ovládání oken a zámků. Budou vypadat jako nové!

Otevřete kapotu a kufr a otřete ty přihrádky. V případě potřeby použijte sprejový vosk / rychlý detailer. Věnujte pozornost švům, kde kapota a kufr splňují tělo-na obou stranách panelů-pamatujte-je Silane Guard vedlejší účinky to vše v detailech!

Chytit trávník židli, si studený nápoj a obdivovat vaši jízdu – a sledovat, jak všichni ostatní.

Leave a Comment